Ana Sayfa
Hakkımızda
Basında Biz
Bize Ulaşın
Üye Girişi
E-Posta Adresi :
Şifre :
login
Doğum Hediyeleri
Evlilik Paketleri
Bebek Hediyeleri
Bilgi Sayfaları
Hakkımızda

Her dakika 300 bin çocuğun dünyaya gözlerini açtığını biliyor musunuz ? Her yeni bebek anne ve baba için yepyeni heyecan ve mutlulukların telaşını getiriyor.  Siz bu yazıyı bitirdiğinizde muhtemelen yepyeni binlerce göz dünyaya gelmiş olacak.

Biz iki arkadaş olarak kendi bebeklerimizi büyüttük ve bu süre içinde anne babayı nelerin mutlu ettiğini hem gözlemledik hemde deneyimledik. Hayata gözlerini açan minikler için daha fazla neler yapabiliriz diye düşünürken aklımıza en değerli varlıklarımız için ihtiyaç duyulan ürünlerden hazırlayabileceğimiz tasarımlar yapmak fikri geldi.

Ve KUMBEBE olarak, 2011 yılının Mart ayında, anne adaylarına veya yeni anne olanlara götürülebilecek şık hediye tasarımları için hayalimizdeki projeleri hayata geçirmeye başladık.

Yeni bebeğin heyecanı ile hastane koridorunda unutulan onlarca çiçek yerine içinde yumuşacık ve oldukça şık ürünlerin bulunduğu standart veya kişiye özel olarak tasarlanmış bu minik hediyeleri hazırlamak bizim için büyük bir mutluluk.

Dileğimiz ; özenle tasarladığımız bu hediyelerin bebeğe ve ailesine şans getirmesi...

Farklı tasarımlar hazırlayıp sunmak, sürekli yeni bir şeyler öğrenmek ve bunları KUMBEBE.COM’da  sizlerle paylaşmak için buradayız.

Sitedeki ürünlerimizin dışında sizin talepleriniz doğrultusunda, butik sepetler de  hazırlanabileceğini bilmenizi isteriz.

Ayrıca, geleceğin internet kullanıcıları olan çocuklar için  Türkiye distribütörlüğü Kutup Ltd.’e ait olan Brickadoo’nun çocukların gelişimine olan katkısını dikkate alarak anlaşma imzalamış ve web sitesi aracılığı ile ürünlerini çocuklara ulaştırmayı başarmıştır.
Sorularınız veya paylaşmak istediğiniz konular olursa bize ulaşın bölümünde sizleri bekliyoruz.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır